Elektrikář, elektroinstalace, elektronická zabezpečení

Elektroinstalace podle Vašich představ !

Ceník

Jednotlivé zakázky jsou naceňovány individuálně podle rozsahu provedených prací, použitých materiálů a požadavků zákazníka. Cenovou nabídku vypracujeme nazávazně a zdarma. Níže uvedené ceny proto slouží jako orientační pro předběžnou představu objednatele.


Rekonstrukce elektroinstalace bytu 2+1, cihlová výstavba:

Práce zahrnují výměnu bytové rozvodnice, nové kabelové rozvody, výměnu zásuvek, vypínačů, výchozí elektrorevizi, včetně vystavení revizní zprávy. Kabelová vedení jsou zapuštěna-zafrézována pod omítkou.

Dle cenové nabídky


Rekonstrukce domovních telefonů, 6. bytových jednotek, 1x vstupní audio tablo, analogový systém, přímá volba tlačítky:

Systém sestavený z 6.domácích telefonů a 1.vstupního audiopanelu - tabla, přímá volba tlačítky se jmenovkou.

Dle cenové nabídky


Rekonstrukce domovních telefonů, 18. bytových jednotek, 1x vstupní audio tablo s číselnou klávesnicí, digitální systém, volba a otevírání vchodových dveří kódovou číselnou klávesnicí případně Dallas nebo Rfid čipy:

Systém sestavený z 18.domácích telefonů a 1.vstupního digitalního tabla s číselnou kódovou klávesnicí, případně s vestavěnou čtečkou čipů Dallas nebo Rfid.

Dle cenové nabídky


Rekonstrukce domovních telefonů, 60. bytových jednotek, 1x vstupní audio tablo s číselnou klávesnicí, digitální systém, volba a otevírání vchodových dveří kódovou číselnou klávesnicí případně Dallas nebo Rfid čipy:

Digitální systém sestavený z 60.domácích telefonů a 1.vstupního digitalního tabla s číselnou kódovou klávesnicí, případně s vestavěnou čtečkou čipů Dallas, nebo Rfid.

Dle cenové nabídky


Elektronický zabezpečovací systém byt 3+1:

Systém drátový sestávající se z detektorů pohybu, klávesnice ovládající systém, sirény a ústředny s vestavěným GSM komunikátorem umožňujícím hlášením alarmů na mobilní telefon.

Dle cenové nabídky


Elektronický zabezpečovací systém byt 3+1, bezdrátová technologie:

Systém stejný jako předchozí jen sestavený na bezdrátové komunikaci, vhodný především tam, kde nelze provádět stavební zásahy spojené s instalací kabelů. Systém je šetrný k Vašemu interiéru.

Dle cenové nabídky


Dušan Špánik - Elektroinstalace